הובלת חומרים מסוכנים ע"י המובילים בתחום

ניקוי אריזות כימיקלים

טיפול בכימיכלים

למה משמשים הכימיקלים?

כימיקלים נמצאים בשימוש רחב בכל ענפי המשק, מספר גדול של תעשיות אינו מסוגל להתקיים ללא מעורבות של כימיקלים שונים, מפעלים המבצעים עבודות עם מתכות חייבות להשתמש בכימיקלים שונים על מנת לבצע תהליכים מיוחדים למתכות, תעשיית הקוסמטיקה משתמשת בכימיקלים במינונים נמוכים במוצריה ובכלל כל מפעל שהוא משתמש בכימיקלים אלו או אחרים שהרי חומרי ניקוי הם גם כימיקלים.
אחד האתגרים המרכזיים העומדים בפני המפעלים הוא אופן הטיפול בכימיקלים, היות וטיפול לא נכון בכימיקלים יכול לגרום לאסון כבד, חשוב לאחסן כל כימיקל בהתאם לתנאי האחסון האופטימאליים המוגדרים על ידי יצרן הכימיקל.

ניקוי אריזות כימיקלים 

ניקוי אריזות של כימיקלים מחייב עמידה בתקנים המוגדרים על ידי איכות הסביבה, חלק מהתקנות דורשות שמיכלים ובהם כימיקלים מסוכנים יוצבו בתוך מעצרות, המעצרת היא בריכה קטנה שבתוכה מוצב המיכל עם הכימיקל כך שבמקרה ותהיה נזילה יהיה ניתן לנקז את הכימיקל.
טיפול בכימיקלים מחייב נוכחות של מנדף, פעמים רבות מתנדף הכימיקל לאוויר ולכן צריך לשאוב אותו, השאיבה מתבצעת על ידי מנדף שהוא פריט חובה בכל מערכת המתעסקת עם כימיקלים.
טיפול בכימיקלים כולל גם מצבים שבהם עולה הצורך להיפטר מכימיקל מסוים, במדינת ישראל ישנו מקום מרכזי אחד אליו ניתן לשלוח את הכימיקלים ושמו רמת חובב

חברת שי תובלה מציעה ללקוחותיה שירותי ניקוי אריזות של כימיקלים, לחברתינו מחזיקה בכל האישורים להובלת חומרים מסוכנים ובאישורים הדרושים לניקוי נכון של כימיקלים והיא בעלת ידע רב בשנים.

טלפון: 04-9552006  |   פקס: 04-9552019  |  כתובת: ת.ד 1392 מיקוד 27000 א.ת קרית ביאליק.