הובלת חומרים מסוכנים ע"י המובילים בתחום

הובלת ציוד כבד

הובלת ציוד כבד

אתגר לוגיסטי כבד

אחד האתגרים העומד בפני עסקים רבים הוא הובלת הציוד שברשותם ממקום למקום בפרט כאשר מדובר בציוד כבד.
ציוד כבד הוא שמם של קבוצת כלי עבודה ומכונות שונות המשמשות אותנו לביצוע עבודות שונות, בקבוצה זו ניתן למנות טרקטורים למיניהן, דחפורים, מלגזות, מכבש דרכים, עגורנים, מנופים, מכונות עיבוד שבבי, מקררים תעשייתיים ועוד פריטים רבים שהמכנה המשותף בניהם הוא משקלם וגודלם הרב.
הובלת כלים אלו מציבה אתגר לוגיסטי גדול בפני בעלי העסקים, ראשית צריך לדאוג לרכב גדול מספיק עליו נוכל להעמיס את הכלי אותו אנו מעוניינים להעביר, לאחר מכן עולה השאלה כיצד ניתן להעלות ולהוריד את הציוד הכבד מרכב ההובלה, כשלבסוף ניצבים בפני השאלה האם הדרך עצמה מאפשרת מעבר של הציוד.

רכב ההובלה – העברת ציוד כבד מתבצעת באמצעות רכבים ייעודיים המותאמים למטרה זו, לרוב מדובר במשאיות המסוגלות לשאת משקל של מספר טונות, משאיות אלו הן בעלות נגררים מיוחדים המאפשרים קשירה ואבטחה של הכלי לאורך הנסיעה, הובלת ציוד כבד דורשת סימון של הרכב בהתאם לעומס אותו הוא מוביל.

העמסה ופריקה של הציוד – העמסה של פריטים השוקלים מספר טונות כל אחד היא פעולה מורכבת שיש לבצע בזהירות תוך הקפדה על בטיחות העובדים ושלמות הציוד, לרוב נעשה שימוש בכלי הרמה מיוחדים כגון מלגזות המיועדות למשקלים גדולים או מנופים למיניהן.

נתיב ההובלה – פעמים רבות נתקלים המובילים במכשולים המפריעים להם לשנע את הציוד ממקום למקום, מימדי הציוד הכבד הם חריגים, לעיתים מדובר בציוד המתנשא לגובה רב ולעיתים בציוד רחב מעבר למקובל, הובלה של ציוד שכזה מחייבת מציאת דרך בה יוכל רכב התובלה לעבור, מכשולים כגון חוטי חשמל,גשרים, עצים, גדרות ועוד.
הצורך בהובלות ציוד כבד עולה בזמן שמפעל מעוניין לשנות את מיקומו, העברת מפעל היא תהליך לוגיסטי מסובך שהמרכיב המרכזי שבו הוא העברת הציוד הכבד, טיפול של חברה מקצועית ובעלת ניסיון בנושא יכול לחסוך למפעל שמקבל את השירות כסף וזמן רב.

הובלת ציוד כבד דורשת כלים מיוחדים משולבים בידע וניסיון, חברת שי תובלה עובדת בשיתוף עם חברה המתמחה בשינוע ציוד כבד ומעניקה שירותי הובלת ציוד כבד למפעלים רבים, חברת שי תובלה שמה דגש על העברה בטוחה של הציוד וברשותה ניסיון רב בשנים.

 

טלפון: 04-9552006  |   פקס: 04-9552019  |  כתובת: ת.ד 1392 מיקוד 27000 א.ת קרית ביאליק.

בחזרה לקטגוריית - הובלת חומרים מסוכנים.

הובלות בתים בחיפה >>>