הובלת חומרים מסוכנים ע"י המובילים בתחום

העברת/העתקת מפעלים

פעולה לוגיסטית מורכבת

העתקת מפעל למקום חדש הינו פעולה לוגיסטית מורכבת, העברת קווי הייצור, המכונות השונות והתשתיות מצריך תכנון קפדני של לוחות הזמנים, קיימת חשיבות רבה לאיכות המעבר עד שלעיתים חריגה ביום משמעותה נזק בלתי הפיך למפעל.
מפעלים משנים את מיקומם בגלל סיבות רבות, לעיתים המפעל חפץ להתרחב ומעתיק את מיקומו למבנה גדול יותר, לעיתים מדובר במעבר לאזורי פיתוח שם ההטבות הכספיות מצדיקות את המעבר ולעיתים מדובר במיזוג עם מפעל אחר, בכל פעם שעולה הצורך בהעתקת מפעל חשוב לתכנן בקפידה כיצד יועברו כל המחלקות על מנת שהפגיעה בייצור תהיה מינימאלית.

חשיבות בחירת חברה

כאשר מפעל מעוניין להעתיק את מיקומו לרוב הוא ישכור את שירותיה של חברה המתמחה בנושא זה, חשיבות בחירת החברה היא רבה מכיוון שתהליך המעבר חייב להיות מדויק וללא תקלות, החברה שמעבירה את המפעל חייבת להחזיק בכלים המתאימים להעברה, לדוגמה במידה ומדובר בהעברה של מכונה מיוחדת חייבת החברה המובילה להחזיק אמצעים לשינוע המכונה הנ"ל, כישלון בהעברה או תקלות בלתי צפויות יכולות להיות הרסניות למפעל.

חברת שי תובלה עובדת בשיתוף עם חברות המתמחות בנושא העתקת מפעלים ממקום למקום, במשך השנים עזרה חברתינו למספר רב של מפעלים להעתיק את מיקומם במהירות ובמקצועיות תוך שמירה על הציוד המועבר, חברת שי תובלה מחזיקה בניסיון רב ולמעשה אין תקלה או גורם מעכב שהיא איננה מכירה.

טלפון: 04-9552006  |   פקס: 04-9552019  |  כתובת: ת.ד 1392 מיקוד 27000 א.ת קרית ביאליק.

הובלת חומרים מסוכנים - לחצו כאן...