הובלת חומרים מסוכנים ע"י המובילים בתחום

הובלת איזוטנקים

הובלת איזוטנקיםמהי איזוטנק?

איזוטנק הוא כינויה של מכולת טנק, זוהי למעשה מסגרת בגודלה של מכולה סטנדרטית שבתוכה ממוקם מיכל ענק, המיכל משמש להעברת נוזלים ממקום למקום תוך שמירה על איכות הסביבה, תפקידה של המסגרת הוא להגן על המיכל ולאפשר את שילובו במערך מכולות סטנדרטי שיקל על מלאכת השילוח, המסגרת מותאמת גם לעגלת המובילים בדיוק כמו מכולה רגילה.

אילו נוזלים מועברים באיזוטנק?

הנוזלים המועברים באיזוטנק הם רבים ומגוונים, רובם משמשים את תעשיות הכימיקלים בישראל, בין הנוזלים ניתן למצוא סוגי חומצות שונות, שמנים תעשייתיים, שמנים לתעשיית המזון, דלקים ועוד.
כל מכולה יכולה להכיל סוג מסוים של נוזלים בהתאמה לחומרים שממנה היא עשויה, מכולות האיזוטנק מאפשרות הובלה נוחה ובטוחה של נוזלים בכל רחבי העולם.

חברת מתמחה

חברת שי תובלה מתמחה בשינוע והובלה של מכולות איזוטנק היישר מהנמל אל הלקוח, חברת שי תובלה מתחייבת לעבודה בסטנדרטי האיכות הגבוהים ביותר במיוחד בהובלת חומרים מסוכנים, העבודה עם נוזלים שבחלקם מסוכנים מחייבת עמידה בתקנים העולמיים ובתקני איכות הסביבה בהתאם לתקן ISO, חברת שי תובלה שמה דגש על איכות ההובלה בהתאמה לדרישות הלקוח.

חברת שי תובלה מחזיקה ברישיון משרד התחבורה להובלה ושינוע של חומרים מסוכנים, חלק ניכר מהחומרים הללו משונע בעזרת איזוטנקים, חברת שי תובלה מובילה בתחום ההובלות בישראל.

טלפון: 04-9552006  |   פקס: 04-9552019  |  כתובת: ת.ד 1392 מיקוד 27000 א.ת קרית ביאליק.